Kursy języka niemieckiego przez Skype —
Dostosowane do twoich potrzeb

kurs standardowy

więcej >>

kurs standardowy

Ten rodzaj kursu niemieckiego przez skype pozwala nabyć umiejętność komunikowania się w języku niemieckim. Program kursu jest dostosowany indywidualnie dla każdego uczestnika i jest realizowany w oparciu o Skalę Rady Europy, czyli jest podzielony na poziomy od A1-C2. Niezależnie od początkowych umiejętności językowych, każdy może wziąć udział w lekcjach online ? zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją naukę, jak i bardziej zaawansowane. 

Konwersacje

więcej >>

Konwersacje

Kurs koncentruje się na intensywnym ćwiczeniu mówienia i słuchania, dzięki czemu rozwija poprawną wymowę w języku niemieckim. Jego celem jest wzbogacenie zasobu słownictwa i udoskonalenie płynności wypowiedzi.

niemiecki
specjalistyczny

Celem kursu jest osiągnięcie biegłości językowej w wybranych obszarach tematycznych. Uczymy języka specjalistycznego ekonomicznego (Wirtschaftsdeutsch), medycznego, technicznego i prawniczego. Nasi lektorzy posiadają również doświadczenie w nauczaniu niemieckiego w dziedzinach takich jak: marketing i reklama, turystyka, elektronika, hydraulika.

Przygotowanie
do egzaminów językowych

Materiał zajęć dostosowany jest pod konkretny egzamin oraz wymagania kursanta. Możesz mieć pewność, że przerabiany materiał, pomoże Ci w lepszym przygotowaniu do egzaminów:-Goethe Zertifikat (A1-C2)
  • -TELC (A1-C2)
  • -Zertifikat Deutsch (ZD)
  • -Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP)
  • -Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZdfB)
  • -Prüfung Wirtschaftsdeutsch International (PWD)

W ramach kursu otrzymasz

indywidualny
plan nauki

możliwość
odwoływania lekcji

wsparcie
metodyka

elektroniczne
fiszki

wirtualna
tablica