Kurs standardowy

Jeśli zależy Ci na sprawnym posługiwaniu się językiem niemieckim w mowie i piśmie oraz doskonałym rozumieniu Muttersprachlerów, standardowy kurs niemieckiego przez skype jest właśnie dla Ciebie. Nauka języka obcego zawsze powinna skupiać się na rozwijaniu zintegrowanych umiejętności, takich jak: pisanie, czytanie, mówienie, rozumienie ze słuchu, a to wszystko oczywiście bez pominięcia niezbędnych i praktycznych ćwiczeń gramatycznych, dzięki którym nie będziesz już robić błędów językowych i zyskasz więcej pewności siebie podczas rozmów po niemiecku. 


Głównym celem naszego kursu języka niemieckiego jest to, co najważniejsze w opanowaniu języków obcych: swobodna i płynna komunikacja. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z niemieckim, czy chcesz tylko podszlifować zdobyte umiejętności – nasze standardowe kursy niemieckiego rozpoczynają się już od podstawowego poziomu A1, a kończą na najbardziej zaawansowanym C2. Bez problemu dopasujemy stopień trudności zajęć do biegłości językowej i indywidualnych oczekiwań uczestnika.Bo niemiecki jest einfach!

Nauka języków obcych nie musi być stresująca i żmudna, a każdą trudność można łatwo pokonać – kluczem do sukcesu jest zastosowanie odpowiednich technik, dzięki którym przyswojenie materiału będzie o wiele szybsze. Szczególnie ważna jest bieżąca konsultacja wszystkich wątpliwości i błędów, weryfikacja postępów oraz regularność. 


Podczas kursu niemieckiego za pomocą skype’a uczysz się sam na sam z lektorem, dzięki czemu przyswajanie materiału jest o wiele bardziej efektywne niż podczas tradycyjnych lekcji w szkole językowej, które najczęściej odbywają się w grupach – poświecenie tej samej ilości czasu każdemu z uczestników przez nauczyciela nie jest wtedy możliwe, a każdy kursant posiada przecież swoje własne tempo nauki. 


Nasza profesjonalna kadra lektorów udowadnia, że niemiecki wcale nie musi być trudny, a odbywanie kursu języka niemieckiego przez ;skype pozwoli Ci bez problemu znaleźć czas na lekcje. Pierwsze efekty pojawią się szybciej, niż się spodziewasz!