Kurs - Niemiecki specjalistyczny

Kurs języka specjalistycznego przez skype jest propozycją dla osób, które chcą opanować język niemiecki w wybranej przez siebie dziedzinie. Oferujemy zajęcia z języka ekonomicznego (Wirtschaftsdeutsch) dla osób, które używają niemieckiego w pracy lub podczas wyjazdów służbowych i potrzebują słownictwa z zakresu ekonomii, marketingu, obsługi zamówień, negocjacji i rozmów z klientami.


Prowadzimy zajęcia przez skype z języka niemieckiego medycznego dla lekarzy, pielęgniarek, studentów medycyny, którzy planują karierę w krajach niemieckojęzycznych. Dla osób zainteresowanych językiem specjalistycznym technicznym oferujemy autorski kurs języka niemieckiego z zakresu słownictwa technicznego. Kurs ćwiczy umiejętności językowe przydatne dla osób związanych z szeroko rozumianym sektorem zawodów technicznych, m.in. inżynierów i dotyczy zagadnień z branży komputerowa czy budowy i obsługi maszyn.Kursy języka specjalistycznego przez skype pomagają przyswoić nie tylko wymagane w danej dziedzinie słownictwo, ale również ćwiczą praktyczne umiejętności językowe potrzebne w danej branży. Koncentrujemy się na konkretnych umiejętnościach, które mogą być wykorzystywane w pracy – rozumienie fachowej literatury, umiejętność negocjacji, prezentacji czy prowadzenia rozmów telefonicznych.


Nasi lektorzy posiadają również doświadczenie w nauczaniu niemieckiego przez skype w dziedzinach takich jak: reklama, turystyka, elektronika, hydraulika, niemiecki dla opiekunek osób starszych, język komputerowy.