Konwersacje po niemiecku przez skype

Najlepszym sposobem na rozwijanie i ćwiczenie umiejętności językowych jest mówienie. Niestety nie zawsze mamy możliwość rozmowy z Native Speakerami bądź osobami znającymi wybrany język obcy w stopniu zaawansowanym. Aby uzyskać zadowalające efekty, takie dialogi należy przeprowadzać regularnie.


Z myślą o wszystkich, którzy pragną zdobyć praktyczne umiejętności językowe, stworzyliśmy konwersacje po niemiecku na skype, dzięki którym w każdej sytuacji zrozumiemy niemieckiego rozmówcę i poprowadzimy rozmowę bez stresu. Podczas zajęć skupimy się na intensywnym ćwiczeniu mówienia oraz słuchania, aby móc przeprowadzać płynne i bezbłędne pogawędki w języku niemieckim.


Kurs kładzie nacisk przede wszystkim na poszerzenie słownictwa i „rozgadanie się”, dlatego dostosowujemy temat zajęć do Twoich zainteresowań. Lubisz rozmawiać o polityce, interesujesz się psychologią, muzyką a może nowymi technologiami – przygotujemy dla Ciebie zajęcia, na których nie tylko wzbogacisz swoje słownictwo i poprawisz płynność językową, ale stanie się to w bezbolesny i ciekawy sposób. Korzystamy przy tym z „żywego języka” – artykułów w prasie niemieckojęzycznej, filmików, podcastów, ćwiczeń interaktywnych. Rozmowy po niemiecku przez skype z doświadczonym lektorem, który pomaga nam na bieżąco korygować błędy, to najefektywniejszy i najszybszy sposób nauki, dzięki któremu będziesz mógł prowadzić rozmowy po niemiecku na każdy temat.Pokonać barierę językową

Częstym problemem, nawet przy zaawansowanej znajomości języka obcego, jest bariera językowa. Kursant rozumie większość informacji rozmówcy, ale trudno jest mu na nie odpowiedzieć. Wynika to ze strachu przed niezrozumieniem przez drugą osobę i brak pewności co do swoich umiejętności, ponieważ podczas tradycyjnych kursów nie poświęca się wystarczająco dużo czasu na mówienie. Ten aspekt jest też nierzadko pomijany podczas lekcji w szkole.


Nieumiejętne i ciągłe poprawianie ucznia może również zrazić go do dalszej nauki. Dzięki zajęciom w formie konwersacji intensywnie ćwiczymy niemiecki w wygodny sposób na skype w przyjaznych domowych warunkach lub innym komfortowym miejscu – bez spięcia i obaw. Rozmowa po niemiecku z lektorem to doskonała okazja, aby potrenować mówienie i raz na zawsze pożegnać się z barierą językową, która uniemożliwia komunikację. Zapisz się na konwersacje z języka niemieckiego online i zacznij płynnie mówić po niemiecku!