Kurs i nauka niemieckiego przez Skype

Oferujemy Państwu profesjonalny i zarazem bardzo praktyczny kurs niemieckiego przez Skype. Jako szkoła języka niemieckiego Umlaut proponujemy indywidualne lekcje online, które wyróżnia elastyczność, dopasowany do ucznia plan nauki, możliwość kształcenia się pod okiem doświadczonych lektorów oraz swobodny dostęp do fiszkoteki – po każdej lekcji uczeń otrzymuje przerobione na zajęciach słówka w formie elektronicznych fiszek, które może powtarzać kiedy chce i gdzie chce. Opracowane przez nas konwersacje są gwarancją sukcesu, a jednocześnie przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze.

Naszą specjalnością jest nauka niemieckiego przez Skype – takie korepetycje obejmują naukę na wszystkich możliwych poziomach językowych (od A1 do C2). Zajmujemy się przygotowywaniem do wszystkich typów egzaminów językowych, na życzenie klienta prowadzimy podstawowe i zaawansowane rozmowy po niemiecku oraz organizujemy lekcje z języka specjalistycznego (można tu wymienić język medyczny, prawniczy czy ekonomiczny). Możecie Państwo wybrać taki typ nauki, jaki Was interesuje – dopasujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Tanie lekcje niemieckiego dopasowane do indywidualnych potrzeb

Proponujemy Państwu przyjemne, ale przede wszystkim efektywne lekcje obejmujące język niemiecki na każdym poziomie. Wszystkie konwersacje odbywają się przez Skype, co z jednej strony jest niezwykle wygodne (nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czasu, wystarczy, że chwilę przed umówioną godziną zajęć uczeń włączy komputer lub tablet). To kursanci ustalają, kiedy i jak często chcą się uczyć. Z drugiej strony poziom takich zajęć w niczym nie odbiega od standardowych – gwarantujemy, że nasi specjaliści i native speakerzy dostosują się do Państwa potrzeb i oczekiwań, biorąc pod uwagę Państwa umiejętności.

Nasi nauczyciele i lektorzy są do dyspozycji uczniów od 7:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty włącznie, dzięki czemu z pewnością nie będą Państwo mieli problemu z ustaleniem dogodnego terminu zajęć. Kolejnym plusem naszej oferty jest atrakcyjna cena kursów – organizujemy lekcje naprawdę tanio, tym bardziej że odbywają się w parach (uczeń oraz lektor) i gwarantują pełną prywatność.  

Nauka języka niemieckiego przez Skype to wygoda i błyskawiczne efekty

Każdy kurs w naszej szkole językowej jest tak dopracowywany, by spełnił oczekiwania kursanta. Nauka rozpoczyna się od rozmowy z lektorem i ustalenia szczegółów współpracy – uczeń może powiedzieć, czego oczekuje od zajęć, co go interesuje i czego chciałby się poduczyć lub nauczyć od podstaw. Następnie otrzymują Państwo profesjonalne wsparcie ze strony naszych specjalistów. Wiedzę zdobytą podczas konwersacji można utrwalać każdego dnia dzięki udostępnionej dla ucznia elektronicznej fiszkotece, która ułatwia powtórkę ze słówek i zwrotów pojawiających się na zajęciach.

Reasumując, nauka niemieckiego przez Skype to atrakcyjna i nowoczesna formuła kursu językowego, który gwarantuje osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z lektorem, który odpowie na pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości z zakresu słownictwa czy gramatyki. Nauka języka nigdy nie była prostsza i przyjemniejsza!