Efektywna metoda

W naszej szkole pracujemy indywidualnie z każdą osobą, nie musisz stresować się, że grupa pracuje za wolno/za szybko względem Twoich potrzeb. W ciągu lekcji pracujesz 1 na 1, lektor poświęca uwagę tylko Tobie, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać czas lekcji i ćwiczyć wszystkie umiejętności z naciskiem na mówienie.

Elastyczny program nauki

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy, szukanie miejsca parkingowego lub po prostu Twoje wolne godziny nie pokrywają się z kursami w stacjonarnych szkołach językowych, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Sam ustalasz, kiedy i jak często chcesz się uczyć. Nasi lektorzy pracują od 7 do 22 od poniedziałku do soboty, więc na pewno znajdziemy dogodną porę do nauki.

Ciekawe materiały
i najnowsze narzędzia

Do nauki niemieckiego w Umlaut Szkoła Języka Niemieckiego potrzebujesz jedynie komputera lub tabletu, słuchawek i połączenia z Internetem. Nie opieramy naszej pracy tylko na podręczniku. Korzystamy ze zróżnicowanych materiałów, wykorzystujemy klipy wideo, podcasty i artykuły, po to żeby nauka była przyjemnością.

Indywidualny
program nauczania

Kurs niemieckiego w Umlaut Szkoła Języka Niemieckiego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Na początku nauki ustalasz wspólnie z lektorem jakie są Twoje oczekiwania, na czym chcesz się skoncentrować oraz uzyskujesz profesjonalne wsparcie, tak by Twoja nauka była jak najefektywniejsza.

Profesjonalny zespół
lektorów i metodyków

Specjalizujemy się w nauce języka niemieckiego, jest to podstawa naszej działalności. Uczymy na wszystkich poziomach od A1 do C2, przygotowujemy do egzaminów językowych oraz prowadzimy lekcje z języka specjalistycznego: medycznego, prawniczego, ekonomicznego (Wirtschaftsdeutsch). Sprawdzony zespół lektorów oraz współpraca z metodykiem pomogą ci jak najszybciej i najefektywniej nauczyć się języka. .

Elektroniczne fiszki

Aby Twoja nauka była jak najbardziej efektywna, po każdej lekcji otrzymujesz dostęp do nowych słówek i zwrotów przerobionych na konkretnej lekcji w formie elektronicznych fiszek. Pomiędzy zajęciami lub w wolnych chwilach możesz ćwiczyć słownictwo na swoim telefonie lub komputerze.