Przygotowanie do egzaminów

Certyfikat językowy to w obecnych czasach pomost do znalezienia lepszej pracy, wyższych zarobków czy rozwijania kariery zawodowej – nie ma nic dziwnego, że na zdobycie zaświadczenia o swoich umiejętnościach językowych decyduje się coraz więcej osób. Egzaminy nie są jednak proste i wymagają gruntownego przygotowania, tak aby zdać je z jak najlepszym wynikiem. Jeżeli potrzebujesz korepetycji z języka niemieckiego, które pomogą Ci przygotować się do wybranego egzaminu, a następnie zdobyć upragniony certyfikat, zgłoś się do nas!


Nasi doświadczeni lektorzy dobiorą materiał odpowiedni do wymagań danego egzaminu i zawsze wesprą Cię radą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Korepetycje z niemieckiego odbywają się przez skype, nie musisz martwić się więc, że trudno Ci będzie znaleźć na nie czas – ponadto uczysz się w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu albo innym przyjaznym miejscu, bez dodatkowego stresu, a lektor jest wyłącznie do Twojej dyspozycji. To sprawia, że lekcje są wyjątkowo efektywne.Potwierdź swoją znajomość niemieckiego – przygotuj się do egzaminu

Jeśli już znasz język niemiecki na dobrym poziome, warto zdobyć zaświadczenie potwierdzające tę umiejętność dla własnej satysfakcji oraz w celu wyróżnienia się na rynku pracy. Każdy z egzaminów wymaga jednak doskonałego przygotowania od uczestnika – wymogi w tej kwestii różnią się od siebie. Wszystko zależy od tego, na jaki konkretny certyfikat się zdecydujesz.


Każda okazja jest dobra, aby szlifować język i poszerzać swoją wiedzę – ułatwią Ci to nasze korepetycje z niemieckiego przez skype. Wspólnie opracujemy materiał, który przygotuje Cię do egzaminów, takich jak:


  • Goethe Zertifikat (A1-C2),
  • ELC (A1-C2),
  • Zertifikat Deutsch (ZD),
  • Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP),
  • Zertifikat Deutsch für den Beruf (ZdfB),
  • Prüfung Wirtschaftsdeutsch International (PWD).

Nie trać czasu i zapisz się na najlepsze korepetycje z niemieckiego już teraz. Zdaj wybrany egzamin bezproblemowo i z satysfakcją. Uzyskaj wynik, który spełni Twoje oczekiwania i będzie przepustką do wymarzonej ścieżki kariery.